آموزش برنامه نویسی با هوش مصنوعی زال به تمام زبان های کدنویسی

Admin / December 18, 2023

برنامه تولید محتوا با هوش مصنوعی فارسی و ایرانی همه کاره
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و سوق پیدا کردن امور به سمت تکنولوژی های نوین و اینترنتی شدن, یادگیری و استفاده از زبان های برنامه نویسی میتواند کمک شایانی به پیشرفت و هر چه بهتر انجام شدن کارهای ما و همینطور پیدا کردن فرصت های جدید شغلی, اجتماعی و غیره کند.
هوش مصنوعی زال امکانی را برای برنامه نویسان و حتی مبتدیان و افراد عادی فراهم نموده است تا بتوانند به کمک آن شروع به تولید کدهای برنامه نویسی به تمام زبان های برنامه نویسی کنند و حتی برای مصارف آموزشی از آن استفاده نموده و هر زبان برنامه نویسی ای که بخواهند را از ابتدا آموزش ببینند. همینطور امکان رفع خطا (debug) و دوباره نویسی (refactor) یا اصلاح کد ها از این طریق وجود دارد.

نمونه زبان های برنامه نویسی پشتیبانی شده توسط هوش مصنوعی زال:
 1. go
 2. html
 3. javascript
 4. perl
 5. php
 6. python
 7. ruby
 8. shell
 9. swift
 10. flutter
 11. typescript
 12. و سایر
نحوه استفاده از قابلیت تولید کد هوش مصنوعی زال:
کافیست بعد از ثبت نام در زال از طریق منوی کاربری ای که در تلفن های همراه از طریق دکمه ی بالا سمت چپ و در کامپیوتر های شخصی در سمت چپ قرار دارد گزینه کد برنامه نویسی را انتخاب و در صفحه مربوطه بعد از انتخاب کردن زبان برنامه نویسی مورد نظر و وارد کردن توضیحات متنی از کد و برنامه ای که میخواهید, نتیجه کد تولید شده توسط هوش مصنوعی زال را در عرض چند ثانیه تحویل بگیرید.

تولید کد توسط هوش مصنوعی در تلفن های همراه

برنامه هوش مصنوعی فارسی زال

تولید کد توسط هوش مصنوعی در دسکتاپ ها

سایت هوش مصنوعی فارسی زال