اضافه شدن قابلیت جدید جادوگر تولید کننده مقاله هوش مصنوعی

Admin / December 22, 2023

برنامه تولید محتوا با هوش مصنوعی فارسی و ایرانی همه کاره
پلتفرم زال روز به روز در حال پیشرفت و گسترش امکانات و قابلیت های خود میباشد, از این رو امروز به تاریخ 1ام دی ماه سال 1402 بروزرسانی جدید v3.4.1 برای هوش مصنوعی زال منتشر شد که شامل انواع بهبودهای نرم افزاری و رفع باگ ها و خطاهای کلی بوده است, اما مهمترین تغییراتی که در این آپدیت به هوش مصنوعی زال اضافه شده است, امکان جدید جادوگر تولید کننده مقاله هوش مصنوعی زال میباشد که در زیر به تفضیل راجع به آن توضیح داده خواهد شد.

جادوگر تولید کننده مقاله هوش مصنوعی زال چیست و چه کاربردی دارد؟


ابزار جادوگر تولید کننده مقاله زال در واقع امکان جدیدی است که توسط آن کاربران گرامی میتوانند انواع مقالات سئو شده ی حرفه ای در هر ضمینه و هر زبانی را با طی کردن 4 مرحله ساده بوجود بیاورند و در نهایت یک مقاله کامل از تصویر شاخص گرفته تا کلمات کلیدی, سرفصل ها, زیر عنوان ها, نقطه نظرات و متن کامل را در طی چند ثانیه تحویل بگیرند. نکته مهم اینکه در طی تمام این 4 مرحله کاربر کنترل کاملی بر روی تنظیمات و سفارشی سازی ها خواهد داشت و نتیجه محتوا توسط همکاری کاربر و هوش مصنوعی به گونه ای بوجود میاید که در کنار در نظر گرفتن خواسته ها, نظرات و ایده های کاربر بهترین نتیجه ممکن از هر لحاظ توسط هوش مصنوعی به او پیشنهاد خواهد شد.

مراحل و تنظیمات جادوگر تولید کننده مقاله چیست؟


قدم اول (ایده):
در این مرحله ایده های اولیه بهینه عنوان کلی برای مقاله مورد نظر توسط هوش مصنوعی با تنظیمات و سفارشی سازی های کاربر به او معرفی خواهد شد و کاربر میتواند بر طبق سلیقه ی خود آنها را انتخاب نماید.

تنظیمات و ورودی های مرحله ایده عبارتند از:
 1. موضوع
 2. تعداد موضوعات
 3. حداکثر کلمات موضوعات
 4. کلید واژه ها
 5. تعداد کلمات کلیدی
 6. لحن نوشتن
 7. خلاقیت
 8. نوع روایت
 9. طول مقاله
 10. زبان مقاله
نکته مهم: در طی این مرحله میتوانید کلمات کلیدی را خودتان انتخاب نمایید و یا از هوش مصنوعی بخواهید متناسب با تنظیمات ورودی شما کلمات کلیدی بهینه برای سئوی مقاله شما تولید و به شما پیشنهاد دهد.

قدم دوم (رئوس مطالب و طرح کلی):
در طی این مرحله طرح کلی مقاله که شامل سرفصل های اصلی میباشد متناسب با ورودی های کاربر به او پیشنهاد و قابل انتخاب میباشد.

تنظیمات و ورودی های مرحله رئوس مطالب و طرح کلی عبارتند از:
 1. عنوان (که در مرحله قبل انتخاب نموده اید)
 2. کلید واژه ها
 3. تعداد رئوس مطالب
 4. تعداد زیرعنوان ها

قدم سوم (نکات کلیدی و نقطه نظرات):
در طی این مرحله نکات کلیدی و زیرعنوان ها برای نقطه نظرات و گسترش سر فصل های مقاله پیشنهاد و توسط کاربر قابل انتخاب میباشند.

تنظیمات و ورودی های مرحله نکات کلیدی و نقطه نظرات عبارتند از:
 1. طرح کلی مقاله (که در مرحله قبل انتخاب نموده اید)
 2. تعداد نقاط گفتگو در هر طرح کلی
 3. حداکثر کلمات نقاط گفتگو
نکته: در این مرحله امکان ویرایش و یا اضافه کردن نقطه صحبت جدید برای هر سر فصل و طرح کلی وجود دارد.

قدم چهارم (تولید تصویر):
در طی این مرحله تصاویر متناسب با مقاله ی شما تولید و قابل انتخاب میباشند

تنظیمات و ورودی های مرحله تولید تصویر عبارتند از:
 1. توصیف تصویر
 2. اندازه تصویر

مرحله نهایی (تولید مقاله):
بعد از طی کردن 4 مرحله قبل شما وارد مرحله نهایی که همان تولید مقاله میباشد میشوید و هوش مصنوعی متناسب با ورودی ها و تنظیمات و سفارشی سازی های شما شروع به تولید بهینه ترین مقاله خواهد کرد. در این مرحله نیاز است متناسب با طول و تنظیمات مقاله خود چند ثانیه تا چند دقیقه صبر بفرمایید تا مقاله نهایی تولید و به شما نمایش داده شود. بعد از تولید نهایی مقاله میتوانید از طریق منو به قسمت اسناد و همه متن ها رفته و مقاله تولیدی خود را ویرایش نمایید.

برای دسترسی به این امکان کافیست بعد از ثبت نام در زال از طریق منوی کاربری ای که در تلفن های همراه از طریق دکمه ی بالا سمت چپ و در کامپیوتر های شخصی در سمت چپ قرار دارد گزینه جادوگر مقاله را انتخاب نمایید.

به جرات میتوان گفت امکان جادوگر تولید کننده مقاله هوش مصنوعی زال بهترین ابزاریست که میتوانید با آن بهینه ترین مقاله ها برای موتور های جستجو را با بیشترین جزئیات توسط پیشرفته ترین هوش مصنوعی بوجود بیاورید.

جادوگر مقاله هوش مصنوعی در تلفن های همراه

برنامه هوش مصنوعی فارسی زال

جادوگر مقاله هوش مصنوعی در دسکتاپ ها

سایت هوش مصنوعی فارسی زال


امیدواریم از این ویژگی جدید لذت ببرید
تیم توسعه زال