اضافه شدن قابلیت جدید تحلیل تصویر هوش مصنوعی زال (ویژن)

Admin / December 25, 2023

برنامه تولید محتوا با هوش مصنوعی فارسی و ایرانی همه کاره
مفتخریم که اعلام نماییم امروز به تاریخ 4ام دی سال 1402 آپدیت جدیدی برای هوش مصنوعی زال ارائه شده است که به بهبود عملکرد و رفع خطاها و باگ ها کمک خواهد کرد, اما مهمترین تغییراتی که در این آپدیت به زال اضافه شده است قابلیت هیجان انگیز - هوش مصنوعی بینا و یا ویژن - میباشد.

هوش مصنوعی بینا و یا ویژن چیست؟

این قابلیت در واقع امکان دیدن و تجزیه و تحلیل تصاویر شما را به هوش مصنوعی زال اضافه کرده است بدین معنی که از این پس شما میتوانید با آپلود تصاویر و عکس های خود از هوش مصنوعی بخواهید آن ها را تجزیه و تحلیل کرده و به هر سوالی که در ارتباط با تصاویرتان داشته باشید پاسخگو خواهد بود. این قابلیت نسل جدید ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی میباشد که از موتور تجزیه و تحلیل gpt-4-1106-vision-preview از شرکت OpenAi استفاده میکند.
میتوانید در خلال چت های خود با هوش مصنوعی و یا مکالماتتان با دستیاران مجازی تصاویر خود را نیز بارگذاری کرده و از هوش مصنوعی زال بخواهید بعد از تحلیل تصاویر به انواع سوالات شما در ارتباط با آنها پاسخ دهد و یا پیشنهاداتی را ارائه نماید. در واقع این قابلیت توانایی هوش مصنوعی را به حدی بالا خواهد برد که تنها محدودیت آن قوه تخیل شما خواهد بود.

نحوه دسترسی به هوش مصنوعی بینا و یا ویژن در زال چگونه است؟

برای دسترسی به این امکان کافیست بعد از ثبت نام در زال از طریق منوی کاربری ای که در تلفن های همراه از طریق دکمه ی بالا سمت چپ و در کامپیوتر های شخصی در سمت چپ قرار دارد گزینه هوش مصنوعی بینا (ویژن) را انتخاب نمایید, همچنین این قابلیت به قسمت چت و دستیاران مجازی هوش مصنوعی هم اضافه شده است.

هوش مصنوعی بینا (ویژن) در تلفن های همراه

برنامه هوش مصنوعی فارسی زال

هوش مصنوعی بینا (ویژن) در دسکتاپ ها

سایت هوش مصنوعی فارسی زال