تولید محتوا با دستیار و ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی ایرانی زال

Admin / February 7, 2024

برنامه تولید محتوا با هوش مصنوعی فارسی و ایرانی همه کاره
تصور کنید که ویرایشگر متنی ای در اختیار دارید که مجهز به دستیار هوش مصنوعی فارسی میباشد. دستیاری که کافیست متنی که در حال نگارش آن هستید را برجسته (هایلایت) کنید و فقط به آن بگویید چه کاری میخواهید با متن انجام دهید؟ (ترجمه به زبان دیگر, خلاصه سازی, بهبود گرامر و...) و یا با انتخاب یک قالب آماده از قبل تعریف شده ای از آن بخواهید تا محتوای جدیدی برایتان تولید کند (مانند: مقاله, داستان, توضیحات محصول, متن تبلیغاتی و...).
جالب است نه؟ این دقیقا همان چیزیست که در آپدیت جدید پلتفرم هوش مصنوعی فارسی زال با عنوان ویرایشگر هوشمند معرفی شده است.

دستیار و ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی زال چیست و چه کاربردی دارد؟

ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی فارسی زال در واقع ادیتوری متنی است که با کمک پیشرفته ترین مدل هوش مصنوعی به دستیار هوش مصنوعی مجهز شده است و کاربران در خلال نگارش محتواهای خود میتوانند انواع درخواست های مختلف را از این دستیار هوش مصنوعی در زمینه محتوای تولیدی خود داشته باشند و یا با کمک قالب های آماده از پیش تعریف شده انواع محتوا با سفارشی سازی ها و شخصی سازی های بسیاری را در طی چند لحظه تولید کنند.

دستیار و ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی فارسی زال چه قابلیت هایی دارد؟

این دستیار هوش مصنوعی امکانات بسیار کاربردی ای را در درون ادیتور متنی خود جای داده و در اختیار کاربران گرامی قرار میدهد. نمونه این امکانات در زیر فهرست شده اند:
 1. دارا بودن 69 قالب آماده از پیش تعریف شده برای تولید انواع محتوا (مقاله علمی, مطلب وب سایت و وبلاگ, کپشن اینستاگرام, سناریو ویدیو یوتیوب و...)
 2. بازنویسی متن و محتوا
 3. خلاصه سازی متن و محتوا
 4. بهبود متن و محتوا
 5. ساده سازی متن و محتوا
 6. گسترش و توسعه متن و محتوا
 7. کوتاه سازی و مختصر سازی محتوا
 8. چک کردن دستور زبان
 9. تغییر لحن متن و محتوا (حرفه ای, مثبت, هیجان انگیز, الهام بخش و...)
 10. تنظیم استایل متن و محتوا (کسب و کار, قانونی, پزشکی و...)
 11. ترجمه به تقریبا تمامی زبان ها
در صورتی که عمل مورد نظر کاربر در لیست بالا نبود, بخشی در این ویرایشگر هوشمند وجود دارد که کاربر میتواند به صورت متنی به هوش مصنوعی توضیح دهد که دقیقا چه کاری میخواهد با محتوای خود انجام دهد, در نتیجه درخواست کاربر به صورت سفارشی توسط هوش مصنوعی پردازش و بر روی محتوای مورد نظر اعمال میشود.
تمامی این ابزارها میتوانند با برجسته کردن بخشی از متن فقط بر روی آن بخش انتخاب شده اعمال و یا با انتخاب کل متن بر روی کل محتوا اعمال شوند.

نحوه دسترسی به قابلیت دستیار و ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی فارسی زال چگونه است؟

برای دسترسی به این امکان کافیست بعد از ثبت نام در هوش مصنوعی فارسی زال از طریق منوی کاربری ای که در تلفن های همراه از طریق دکمه ی بالا سمت چپ و در کامپیوتر های شخصی در سمت چپ قرار دارد گزینه ویرایشگر هوشمند را انتخاب نموده و وارد صفحه مربوطه شوید.

ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی فارسی زال

ویرایشگر هوشمند هوش مصنوعی فارسی زال